Наскрізна  програма практики. Методичні рекомендації щодо проходження для здобувачів першого (бакалаврського) рівня  вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» денної і заочної форми навчання, 2023р.

ПРИКЛАД Звіту з переддипломної практики_ бакалавр
ПРИКЛАД  Звіту з виробничої практики_бакалавр

Наскрізна програма практики. Методичні рекомендації щодо проходження для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» ОП «Менеджмент організацій і адміністрування» денної і заочної форми навчання, 2023 р.

ПРИКЛА Звіту з фахового стажування_магістр
ПРИКЛАД Звіту з переддипломної практики_ магістр

Вступ до фаху. Методичні вказівки щодо виконання завдань з навчальної  практики для студентів 1 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» денної  форми навчання, 2020 р.

Introduction to the profession to the tasks of educational practice for the 1st year students field of study 073 «Management»

Наскрізна виробнича практика. Методичні рекомендації щодо  проходження  для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент»  денної і заочної форми навчання ОС “Бакалавр”, 2022 р.

Фахове стажування. Методичні рекомендації щодо проходження фахового стажування студентами спеціальності 073 «Менеджмент» ОП «Менеджмент організацій  і адміністрування» денної форми навчання ОС “Магістр”, 2020 р.

Переддипломна практика. Програма та методичні рекомендації  щодо проведення. Для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої  програми «Менеджмент організацій і адміністрування» денної і заочної форми навчання ОС “Магістр”, 2021 р.

Production practice. Program and guidelines for passing. for the 4th year  students field of study 073 «Management» full-time and part-time, Bachelor’s  degree