Спеціальність: 071 “Облік і оподаткування”
Кваліфікація: Бакалавр обліку і оподаткування (набір 2020 року)

Спеціальність: 071 “Облік і оподаткування”
Кваліфікація: Магістр обліку і оподаткування (набір 2020 року)

19.03.2021 року на кафедрі обліку і оподаткування відбулося обговорення зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми 071 «Облік і оподаткування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти та освітньо-професійної програми 071 «Облік і оподаткування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Участь в обговоренні прийняли к.е.н., професор, завідувач кафедри обліку і оподаткування Гордієнко М.І., д.е.н, професор Назаренко І.М., д.е.н, професор Назаренко О.В., д.е.н, професор Орєхова А.І., к.е.н, доцент Гаркуша С.А., к.е.н, доцент Довжик О.О., к.е.н, доцент Ткаль Я.С. та стейкхолдери: Плаксієнко В.Я. (д.е.н., професор, завідувач кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Полтавського державного аграрного університету), Савченко О.П. (заступник голови Чернігівської державної адміністрації), Потапенко Н.І. (аудитор, директор ТОВ «Аудиторська фірма «Мрія Аудит»), Мороз А.І. (аудитор ТОВ «Аудиторська фірма «Мрія Аудит»), Карпенко К.І. (головний бухгалтер СТОВ ім. Шевченка), Кравченко Ю.А. (директор ПВКП «Про-сервіс»), Малік А.В. (практикуючий бухгалтер, керівник туристичного агентства м. Ромни, тренер-викладач курсів з бухгалтерського обліку м. Ромни), Соломка В.Ю. (бухгалтер ТОВ «Плиски-Агро»), Овсієнко С.О. (директор ТОВ «Дубовичі»), Галун Є.С. (здобувач першого рівня вищої освіти), Луценко І.Г. (здобувач першого рівня вищої освіти), Кулик Н.В. (здобувач другого рівня вищої освіти), Лукаш Т.В. (здобувач другого рівня вищої освіти).

Учасники засідання заслухали інформацію Назаренко І.М. (гаранта ОПП 071 «Облік і оподаткування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти) та Гордієнка М.І. (гаранта ОПП 071 «Облік і оподаткування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти) про особливості освітньо-професійних програм.

Стейкхолдери надали пропозиції по вдосконаленню освітніх компонентів, імплементація яких в освітній процес дозволить вдосконалити освітньо-професійні програми відповідно до запитів, потреб зацікавлених сторін та тенденцій розвитку спеціальності, ринку праці.

Спеціальність: 071 “Облік і оподаткування”
Кваліфікація: Бакалавр обліку і оподаткування (набір 2021 року)

Спеціальність: 071 “Облік і оподаткування”
Кваліфікація: Магістр обліку і оподаткування (набір 2021 року)

Спеціальність: 071 “Облік і оподаткування”
Кваліфікація: Бакалавр обліку і оподаткування (набір 2022 року)

Спеціальність: 071 “Облік і оподаткування”
Кваліфікація: Магістр обліку і оподаткування (набір 2022 року)

15.03.2023 року на кафедрі обліку і оподаткування СНАУ відбувся круглий стіл «Обговорення та удосконалення ОПП Облік і оподаткування за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти».

Участь в обговоренні прийняли різні категорії стейкхолдерів. За результатами обговорення освітніх програм були отримані ціннісні рекомендації та пропозиції щодо вдосконалення освітніх компонентів ОПП, організації практичної підготовки здобувачів.

Надані пропозиції будуть імплементовані в освітній процес для підготовки фахівців за спеціальністю «Облік і оподаткування», що забезпечить підготовку конкурентоспроможних кадрів, які відповідатимуть запитам роботодавців та потребам ринку праці.

Щиро вдячні академічній спільноті, роботодавцям, випускникам, здобувачам вищої освіти, представникам студентського самоврядування за активну участь у процесі забезпечення якості вищої освіти!

Спеціальність: 071 “Облік і оподаткування”
Кваліфікація: Бакалавр обліку і оподаткування (набір 2023 року)

Спеціальність: 071 “Облік і оподаткування”
Кваліфікація: Магістр обліку і оподаткування (набір 2023 року)

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА проєкт

Спеціальність: 071 “Облік і оподаткування”
Кваліфікація: Бакалавр обліку і оподаткування (набір 2024 року)

Пропозиції щодо удосконалення освітньої програми та змісту освітніх компонент за ОПП “Облік і оподаткування” за першим рівнем вищої освіти надсилати на електронну пошту гаранта Миколи ГОРДІЄНКА: migsumy1963@ukr.net

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА проєкт

Спеціальність: 071 “Облік і оподаткування”
Кваліфікація: Магістр обліку і оподаткування (набір 2024 року)

Пропозиції щодо удосконалення освітньої програми та змісту освітніх компонент за ОПП “Облік і оподаткування” за другим рівнем вищої освіти надсилати на електронну пошту гаранта Інни НАЗАРЕНКО: innanazarenko707@meta.ua

23.02.2024 року на кафедрі обліку і оподаткування Сумського НАУ відбувся круглий стіл «Обговорення та удосконалення ОПП «Облік і оподаткування» за першим та другим рівнями вищої освіти».

Участь в обговоренні прийняли роботодавці, які є практикуючими фахівцями зі спеціальності (СТОВ ім. Шевченка, ТОВ «За Мир», Сумська торгово-промислова палата, ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ», Державна податкова служба у Сумській області), випускники ОП, які працюють у іноземних компаніях (CCA BOKHOUDING BV; Infinity Projects BV м. Антверпен, Королівство Бельгія), академічна спільнота, здобувачі вищої освіти, студентське самоврядування.

Під час заходу було обговорено зміст ОП, пропозиції стейкголдерів, проаналізовані рецензії академічної спільноти. Представники іноземних компаній поділилися передовими новаціями, трендами, які є актуальними для впровадження в освітній процес для підготовки конкурентоспроможних кадрів зі спеціальності «Облік і оподаткування».
Також гаранти освітніх програм к.е.н., професор Микола ГОРДІЄНКО, д.е.н., професор Інна НАЗАРЕНКО обговорили з роботодавцями перспективи запровадження елементів дуальної освіти на бакалаврському та магістерському рівнях вищої освіти.

Щиро вдячні роботодавцям, академічній спільноті, випускникам, здобувачам вищої освіти, представникам студентського самоврядування за активну участь у процесі забезпечення якості вищої освіти та розвитку спеціальності 071 «Облік і оподаткування»!!!