Програма та методичні рекомендації до навчальної практики “Вступ до фаху” для здобувачів 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП “Облік і оподаткування” денної форми навчання / укл. М.І. Гордієнко, С.А. Гаркуша, О.В. Пасько, Я.С. Ткаль. – Суми, СНАУ. 2023. 22 с.

Навчальна практика з іноземної мови. Методичні рекомендації щодо проходження практики  для студентів спеціальності 071 “Облік і оподаткування” денної форми навчання освітнього ступеня “Бакалавр” / укл. Т.А. Марченко. – Суми. 2022. 33 с.

Програма та методичні рекомендації до навчальної практики для здобувачів 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП “Облік і оподаткування” денної форми навчання / укл. М.І. Гордієнко, С.А. Гаркуша, О.В. Пасько, Я.С. Ткаль. – Суми, СНАУ. 2023. 60 с.

Програма та методичні рекомендації до виробничої практики для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Облік і оподаткування» денної (заочної) форм навчання / укл. М.І. Гордієнко, Н.І. Строченко, С.А. Гаркуша, О.В. Пасько, Я.С. Ткаль. – Суми. 2023. 78 с.

Практикум з фахового стажування та переддипломної практики : навчально-методичний посібник для здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти / Назаренко І.М., Назаренко О.В., Гордієнко М.І., Гаркуша С.А., Глушаченко А.І.; За заг. ред. Назаренко І.М. – Суми: ФОП Литовченко Є.Б., 2023. 144 с.

Правила оформлення студентських робіт: методичні вказівки для викладачів та студентів денної і заочної форм навчання факультету економіки і менеджменту / укл. Н.І. Строченко, Н.Г. Маслак, Л.О. Рибіна. – Суми: Сумський національний аграрний університет, 2020. 36 с.