09.02.2022 року на кафедрі маркетингу та логістики відбулась гостьова лекція від стейкхолдера спеціальності 075 «Маркетинг», Голови правління ФГ «Батьківщина» Віталія Калініченка. Тема лекції: «Маркетинг і менеджмент зелених інвестицій. Драйвери розвитку системи маркетингу для зелених інвестицій регіону». Лектор ознайомив здобувачів із призначенням та особливостями реалізації зелених інвестицій, основними передумовами розвитку концепції маркетингу зелених інвестицій та надав фахові коментарі щодо формування системи сучасних маркетингових інструментів ринку зелених інвестицій. Лекція супроводжувалася цікавою та змістовною презентацією та викликала жваве обговорення серед студентів.

Після проведення лекції відбулась робоча зустріч зі стейкхолдерами спеціальності 075 «Маркетинг», до якої долучились Калініченко В.М., Устік Д.В. та Назаренко С.В., завідувачка кафедри маркетингу та логістики, професорка Лишенко М.О., професори Данько Ю.І., Устік Т.В., Макаренко Н.О. та науково-педагогічний колектив кафедри.  Особливу увагу було приділено аналізу програмних, загальних і спеціальних компетенцій та програмних результатів навчання. Загалом стейкхолдери позитивно оцінили даний захід та представлені освітньо-професійні програми, а також зауважили, що доцільною є подальша співпраця як в обговоренні освітніх програм, так і їхній практичній реалізації.

Висловлюємо щиру вдячність Віталію Миколайовичу, Дмитру Володимировичу та Сергію Володимировичу за конструктивне обговорення освітніх програм, надання слушних пропозицій та практичних порад щодо вдосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців з маркетингу.

Рецензія -відгук на ОПП “Маркетинг” І рівня вищої освіти  – С.В. Назаренко

Рецензія -відгук на ОПП “Маркетинг” І рівня вищої освіти  – Н.В. Іваницька