Адаптація першокурсників за спеціальністю “Інформаційні системи та технології” до навчання у СНАУ

Студенти 1 курсу за новою у 2020-2021 н.р. спеціальністю 126 “Інформаційні системи та технології” вдало адаптувалися до навчання. Окрім навчальних лекцій та практичних занять навчально-педагогічним колективом кафедри кібернетики та інформатики реалізована виховна робота, адже проблема формування особистості майбутнього фахівця є надзвичайно актуальною й нелегкою і вимагає конструктивного її вирішення.

30 вересня на кураторську годину групи ІСТ 2001 була запрошена практичний психолог СНАУ Верещагіна Дарина Володимирівна. Першокурсники визначили особистий тип темпераменту, психологічного характеру, проведено практику релаксу. Заняття було цікавим і корисним!

Новий навчальний рік, нова спеціальність 126 «Інформаційні системи та технології», нові враження. Студенти відвідали музей історії Сумського національного аграрного університету. Відвідувачі отримали можливість не лише оглянути, а навіть приміряти експонати виставки. Цікавою та пізнавальною була екскурсія доцента кафедри державно-правових дисциплін та українознавства Михайліченко М.А.

Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує досягати успіхів.  Приєднуйтеся до родини СНАУ!