Заходи до дня маркетолога  та тижня факультету економіки та менеджменту 25.10.2021
  1. Виставка стінгазет «Маркетолог очима студентів» (протягом дня – хол факультету). (Відповідальні: куратори академічних груп).
  2. Презентація наукових та методичних досягнень кафедри маркетингу та логістики, студентська наукова робота. (Відповідальна: Шумкова О.В.).
  3. Фотопрезентація «Фото – екскурсія по кафедрі маркетингу» (виставка фото). (протягом дня). (Відповідальна: Макаренко Н.О.)
  4. Флешмоб в соціальних мережах: «Маркетологи – успішні в кар’єрі, талановиті в бізнесі, щасливі в родині», «Ми кращі в своїй професії», «Бліц- запитання для стейкхолдерів спеціальності «Маркетинг»». (Відповідальна: Устік Т.В., Макарова В.В.).
  5. Презентація Арт-об’єкту з основними категоріями маркетингу. (Відповідальна: Данько Ю.І., Блюмська-Данько К.В.).
  6. Гостьова лекція «Бренд айдентика» в рамках дисципліни Бренд менеджмент для студентів спеціальності 075 Маркетинг ОС Магістр (Лектор: доцент кафедри маркетингу Західноукраїнського національного університету Процишин Юлія Тарасівна) – 26.10.2021 року початок 14.30