Засідання експертної ради роботодавців та стейкхолдерів з обговорення освітніх програм «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

19.03.2021 року на факультеті економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету відбулося засідання експертної ради роботодавців та стейкхолдерів з обговорення освітніх програм «Економіка» для ОС «бакалавр», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для ОС «бакалавр», «Економіка підприємства» для ОС «магістр», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для ОС «магістр», ініційованого кафедрою економіки та підприємництва

Участь в обговоренні прийняли заступник декана факультету економіки і менеджменту к.е.н, доцент Лукаш С.М., д.е.н., доцент, завідувач кафедри економіки та підприємництва Терещенко С.І.; к.е.н, доцент Сухоставець А.І., к.е.н, доцент Башлай С.В.; к.е.н, доцент Дяченко О.В., к.е.н, доцент Коблянська І.І., к.е.н, доцент Ковбаса О.М.; к.е.н, доцент Ковальова О.М.; к.е.н, доцент Пізняк Т.І.; представники державних органів управління та бізнес-структур (стейкхолдери): Крижановський А. А. (директор Плисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борзнянського району Чернігівської області); Зельська Н. В. (керівник відділу планування напрямку рослинництво, ПрАТ «МХП»; Гончаренко Н. П. (провідний економіст, ПрАТ «МХП»), Лободін В. М. (директор ТРЦ «Мануфактура», м.Суми); Агаджанова-Гонсалес О. (менеджер міжнародних проектів Латифундист Медіа, м.Суми); Цибулько Д. І. (начальник економічного відділу Тростянецької територіальної громади); Дяченко Ю. І. (директор ТОВ “СУМИ ТЕХНОКОРМ”); Клочко О. С. (директор ТОВ НВП «Кас-Інвест», м.Суми); Іванніков О. О. (начальник відділу реалізації кормів для великої рогатої худоби Кормової компанії Feedlife); Ведмідера О. А. (заступник директора з економічних питань КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» Сумської міської ради); Кукса І. М. (д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, Луганський національний аграрний університет); Фролова Л. В. (д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва та торгівлі, Одеський національний політехнічний університет); Коритник О., Касьян Є. (представники студентського самоврядування).

Учасники заслухали інформацію Терещенко С.І.., д.е.н., завідувача кафедри економіки та підприємництва, про основну сутність, переваги, структуру та фокус освітніх програм «Економіка» для ОС «бакалавр», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для ОС «бакалавр», «Економіка підприємства» для ОС «магістр», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для ОС «магістр», та про необхідність участі представників бізнесу та державних органів управління при складанні навчальних планів для освітніх програм.

Члени експертної ради, зокрема Лободін В.М., Крижановський А.А., Іванніков О.О., Агаджанова-Гонсалес О., Зельська Н. та інші відмітили про важливість якісної підготовки фахівців економічного профілю з урахуванням вимог ринку.

Учасниками висловлені пропозиції щодо формування необхідних компетенцій у фахівців, що будуть готуватися за освітніх програм «Економіка» для ОС «бакалавр», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для ОС «бакалавр», «Економіка підприємства» для ОС «магістр», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для ОС «магістр».