Засідання експертної ради роботодавців та стейкхолдерів з обговорення ОП «Економіка місцевого розвитку»

16.03.2021 року на факультеті економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету відбулося засідання експертної ради роботодавців та стейкхолдерів з обговорення ОП «Економіка місцевого розвитку», ініційованого кафедрою економіки та підприємництва.

Участь в обговоренні прийняли викладачі факультету економіки і менеджменту СНАУ: д.е.н., професор Михайлова Л.І.; д.е.н, доцент Стоянець Н.В.; к.е.н, доцент Сухоставець А.І.; к.е.н, доцент Башлай С.В.; к.е.н, доцент Пилипенко В.В.; к.е.н, доцент Ковбаса О.М.; к.е.н, доцент Ковальова О.М.; д.е.н, доцент, завідувач кафедри економіки та підприємництва Терещенко С.І.; к.е.н, доцент Пізняк Т.І.; представники державних органів управління та бізнес-структур (стейкхолдери): Коломієць А. М. (староста Томашівського старостинського округу Коровинської ОТГ), Рябоконь І.І. (засновник СФГ «Рябоконь Іван Іванович, член ГО «Платформа розвитку громад»), Степаненко О. В. (староста Косівщинського старостівського округу Степанівської ОТГ), Пищик В. М. (головний спеціаліст сектору енергоменеджменту департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради), Деревицька О. Є. (спеціаліст Департаменту розвитку інфраструктури Сумської ОДА), Провозьон С. П. (Начальник автотранспортної групи ЗТС УДСН), Бересь Т. І. (директор Сумського обласного центру соціально-психологічної допомоги), Павленко С. О. (фахівець сектору внутрішнього аудиту АТ «Укрпошта»), Губар О. К. (Голова Ямпільської селищної ради), Кузьменко С. В. (заступник голови Ямпільської селищної ради), Пірогова І. (радник Голови Ямпільської селищної ради), Медвідь В. Ю. (д.е.н., професор, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації), Чечіль О. С. (заступник директора Центу підготовки та перепідготовки державних службовців Сумської ОДА), Бутова О. (депутат Путивльської міської ради), Сокол В. М. (голова Шосткинської районної ради), Сотников Л. (начальник відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій Зноб-Новгородської ОТГ), Шелудько Н. (секретар Андріяшівської сільської ради).

Учасники заслухали інформацію Ковбаси О.М, к.е.н., доцента кафедри економіки та підприємництва, про основну сутність, переваги, структуру та фокус освітньою програми «Економіка місцевого розвитку» та про необхідність участі державних органів управління при складанні навчальних планів для освітніх програм.

Члени експертної ради, зокрема Рябоконь І.І., Медвідь В.Ю., Коломієць А.М. та інші відмітили важливість ОП «Економіка і організація місцевого розвитку», оскільки сьогодні існує велика потреба у фахівцях, які володіють компетенціями щодо аналізу потенціалу і формування напрямів розвитку територіальних громад та написання грантових проектів для участі в програмах фінансування розвитку Громад.

Учасниками висловлені пропозиції щодо формування необхідних компетенцій у фахівців, що будуть готуватися за ОП «Економіка і організація місцевого розвитку».