Загальнофакультетська кураторська година, присвячена патріотичному вихованню здобувачів освіти

Після повномасштабного вторгнення війська росії в Україну та в умовах боротьби української нації за свою незалежність з російським агресором нагальним питанням стало патріотичне виховання молоді. Відповідно заклади освіти повинні сприяти формуванню сучасного студента як соціально компетентного, активного, відповідального громадянина й патріота України.
15.09.2022 р. за ініціативою кафедри економіки та підприємництва разом із студентським самоврядуванням ФЕІМ було проведена загальнофакультетська кураторська година, присвячена патріотичному вихованню студентів. Захід відбувся за участі студентів перших курсів всіх спеціальностей факультету економіки і менеджменту. Частина студентів були присутніми особисто, частина приєдналися в он-лайн форматі.
Представниця студентського самоврядування Анна Будко представила доповідь, присвячену героїчній боротьбі народу України з російськими окупантами, а також розповіла новим студентам про участь студентів факультету економіки і менеджменту СНАУ в благодійній діяльності для наближення Перемоги.
Також на захід були запрошені представники територіальної оборони м. Суми пан Олексій та пан Микола. Вони розповіли студентам про власний досвід захисту м.Суми від окупантів та закликали студентів мати почуття патріотизму, власної гідності та національної самосвідомості. Також захисники закликали студентів гарно навчатися, оскільки навчання – це безпосередній фронт студентів.
Також перед студентами виступив начальник гуманітарної місії ГО «Проліска» у м.Суми Сухоставець Андрій Іванович, який розповів про роботу місії з надання гуманітарної допомоги постраждалим регіонам Сумської області та закликав студентів долучатися до благодійної допомоги.
Студенти слухали із зацікавленістю та задавали питання виступаючим.
Сподіваємося, що аналогічні заходи при навчанні студентів в університеті допоможуть сформувати в них відчуття патріотизму, власної гідності та беззаперечну любов до нашої країни – України.
Побажаємо нашим першачкам гарно навчатися, щоб вже в недалекому майбутньому вони змогли прийняти кваліфіковану участь у відбудові нашої країни!