За ініціативи кафедри обліку і оподаткування відбувся круглий стіл «Детермінанти розвитку аудиторської діяльності в Україні»
12 жовтня 2021 р., за ініціативи кафедри обліку і оподаткування Сумського національного аграрного університету, відбувся круглий стіл на тему: «Детермінанти розвитку аудиторської діяльності в Україні».
У роботі круглого столу взяли участь аудитори, керівники аудиторських фірм Сумського регіону, науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування, здобувачі вищої освіти спеціальності «Облік і оподаткування», члени студентського наукового гуртка «Професійний бухгалтер».
Модератором заходу виступила професор кафедри обліку і оподаткування Орєхова Альвіна Іванівна.
Під час роботи круглого столу учасники розглянули всі заплановані питання, а саме:
  1. Концептуальні основи аудиторської діяльності (доповідач – Середа Віталій Михайлович, аудитор, директор аудиторської фірми ТОВ АФ «СЕРЕДА, КІСІЛЬ та ПАРТНЕРИ»);
  2. Досвід проходження перевірки з контролю якості аудиторських послуг суб’єктом аудиторської діяльності (доповідач – Мороз Алла Іванівна, аудитор, ТОВ «Аудиторська фірма «Мрія Аудит»);
  3. Практичні аспекти судових оскаржень податкових рішень. (доповідач – Потапенко Наталія Іванівна, аудитор, директор ТОВ «Аудиторська фірма «Мрія Аудит»);
  4. Актуальні питання підготовки фахівців з обліку і оподаткування (доповідач – Гордієнко Микола Іванович, к.е.н., професор, завідувач кафедри обліку і оподаткування Сумського національного аграрного університету).
    Учасники круглого столу виступили з цікавими та ґрунтовними доповідями, присвяченими актуальним питанням реформування та ведення аудиторської діяльності, підготовки фахівців з обліку та оподаткування.
    Захід відбувся в атмосфері професійної і фахової дискусії.