Яскраве літо у СНАУ

Найщиріші вітання зі святом💙💛

Діти – це радість, сміх, усмішки й, звичайно, наше майбутнє. Щасливе й перспективне. Для українців з початку воєнних дій День захисту дитини став набувати характерного сенсу. Наша малеча змушена бути захищеною від куль і звуків вибухів, від перебування в бомбосховищах і звуків сирен.

Особливої уваги потребують дітки, позбавлені батьківського піклування, адже єдині, хто про них може потурбуватися, – вихователі й небайдужі громадяни.

Волонтерська служба Сумського національного аграрного університету «Під крилом добра СНАУ» до Дня захисту дітей провела благодійну акцію «Літо радості», у ході якої зібрала продукти, речі й кошти для діток-сиріт, які зараз перебувають в Улянівському НВК та в будинку малюка міста Суми.

Студентам, викладачам та співробітникам СНАУ та його відокремлених структурних підрозділів вдалося подарувати малечі справжнє свято.

До збору долучився буквально кожен у стінах нашого закладу вищої освіти. Старостат гуртожитків зібрав 1500 гривень. Інженерно-технологічний факультет закупив печива на 2200 гривень. Студент факультету економіки і менеджменту за власний кошт придбав ящик солодощів. Інші робили благодійні внески на картку, приносили одяг і продукти до відділу з організації виховної роботи зі студентами СНАУ.

Надзвичайно приємно, що до благодійної акції долучилися й фахові коледжі СНАУ. Роменський фаховий коледж СНАУ, приміром, зібрав 4 тисячі гривень, а Охтирський фаховий коледж СНАУ – 3170 гривень, придбавши, крім того, багато розвиваючих дитячих іграшок. Згуртованість наших закладів освіти особливо проявилася після спільно проведеного тижня в СНАУ (див. https://snau.edu.ua/studenti-vsp-koledzhi-snau-proveli-aktivnij-tizhden-u-snau/)

Студентський актив персонально передав подарунки малечі. Більш того, влаштував для вихованців будинку малюка свято! Ігри, забави, танці, смачний пікнік на свіжому повітрі й море сміху! Увага й щирість – головний подарунок для діток, позбавлених батьківського піклування.

Упевнені, що саме зараз, під час війни й агресії російської федерації, особливу увагу маємо приділяти діткам, їх благополуччю, психічному й фізичному здоров’ю. Захист дітей від збройних дій – підґрунтя для започаткування Дня захисту дитини, бо рішення про проведення такого свята було прийнято на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, яка проходила в Парижі у 1949 році, переймаючись долею дітей, які залишилися без батьків і даху над головою під час Другої Світової війни. Наступного року, 1 червня, у понад 50 країнах уперше відсвяткували Міжнародний день дітей.