ЯК У СНАУ ДЕНЬ МЕНЕДЖЕРА СВЯТКУВАЛИ

В рамках святкування дня факультету Економіки і менеджменту відбулось професійне свято «День менеджера».
Всі викладачі кафедри «Менеджменту» та студенти спеціальності «Менеджмент» долучились до святкової програми.
Участь у грі – квесті, приймали студенті 1-х – 5-х курсів, де виконували творчі завдання на різних локаціях.
Одним з найцікавіших заходів була дискусійна панель «Clever Manager», на яку були запрошені поважні гості – випускники нашого факультету.
В числі гостей ми мали нагоду запросити таких поважних людей як Олександр Маслак, Дмитро Хандурін, Олег Соколов, Вікторія Шаповалова, Христина Павлова, Аліна Біловол.
Найбільшої популярністю користувалась «Фотосушка» – це можливість побачити викладачів та студентів в навчальному процесі та в повсякденному житті. Також можна було ознайомитися з виставкою – презентацією наукових здобутків студентів та викладачів кафедри.
Свято відбулося на високому креативно – професійному рівні в дружній, теплій атмосфері.
Дуже вдячні всім викладачам, студентам, випускникам, колегам, гостям за активну участь та щирі посмішки.
Також хочемо висловити велику вдячність нашому талановитому фотографу – Марині Бондаренко за її чудові фото та креативне бачення.