Вітаємо з успішним захистом дисертації!

Вітаємо асистента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Пугача Юрія Васильовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» на актуальну тему «Розвиток фінансової децентралізації в Україні»!

Висловлюємо подяку голові ради професору Сергію Михайловичу Фролову, шановним офіційним опонентам професору Марії Василівні Дисі, професору Світлані Володимирівні Свірко, офіційним рецензентам доценту Тетяні Олександрівні Харченко, доценту Ірині Валеріївні Шалигіній за високу оцінку проведеного дослідження, слушні зауваження і побажання!

Окрема подяка відділу аспірантури і докторантури Сумського національного аграрного університету за якісну підготовку аспіранта та технічне і документальне супроводження процедури захисту!

Подяка науковому керівнику Михайлу Геєнку!!!

#снау
#факультет_економіки_і_менеджменту