Вітаємо колег із науковими досягненнями!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 920 від 26 червня 2024 року «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України» нашим науково-педагогічним працівникам присвоєно вчені звання професора та доцента, а також присуджено наукові ступені доктора наук.

☘️ Вчене звання доцента присвоєно Світлані ВОВЧОК, доценту кафедри публічного управління та адміністрування

☘️ Вчене звання професора присвоєно ️Ірині СКЛЯР, професору кафедри менеджменту імені професора Л.І. Михайллвої

☘️ Науковий ступінь доктора наук за спеціальністю 25.00.02 «Механізми державного управління» присуджено ️Тетяні ХАРЧЕНКО, доценту кафедри публічного управління та адміністрування

👏Ми щиро вітаємо наших колег із досягненням та бажаємо нових наукових звершень! Нехай здобутки сприяють розвитку науки та освіти в Україні, підвищуючи престиж нашого університету на національному та міжнародному рівнях.