Вітання з нагоди Міжнародного дня молоді

У Сумському національному аграрному університеті відбулось відзначення студентів з нагоди святкування Міжнародного дня молоді. Цьогоріч вперше за час незалежності День молоді в Україні відзначають у Міжнародний день молоді, а саме – 12 серпня. До всіх присутніх звернувся ректор Сумського НАУ Володимир Ладика. Ректор наголосив на тому, що з перших днів повномасштабного вторгнення росії, студентська молодь СНАУ стала надійним тилом для військових та цивільних і проявила себе на різних фронтах. «Нехай на вашому молодому шляху зустрічаються тільки хороші люди, хороші справи. Бажаю вам великих перемог, величезного успіху в ваших перших кроках дорослого цікавого життя»,- побажав Володимир Ладика.

Також Ректор виконав приємну для студентів місію – вручив подяки нашим найкращим студентам СНАУ.  За відмінні успіхи у навчанні, активну участь у громадській діяльності факультету, проукраїнську позицію, вагомий внесок у суспільно-інформаційний простір з метою наближення перемоги України та з нагоди Міжнародного дня молоді подяка ректора вручена Манько Ірині Олександрівні, студентці факультету економіки і менеджменту.

Вітаємо з нагородами та пам’ятайте, що Ви ті, на кого сьогодні покладаються надії, і з ким пов’язане майбутнє всієї нашої країни і майбутнє кожного з нас.