Випуск магістрів факультету економіки і менеджменту відбувся у Сумському НАУ

Випуск студентів магістратури відбувся у Сумському національному аграрному університеті. Дипломи вручили студентам факультету економіки і менеджменту.

Вітаючи випускників, ректор СНАУ Володимир Ладика, відмітив важливість здобутого ними фаху для розбудови квітучої, незалежної України, а також побажав наполегливості задля досягнення своєї мети та вручив магістрам омріяні дипломи і подяки найактивнішим.

На факультеті економіки і менеджменту випускається 35 студентів за 4-ма спеціальностями та 5-ма Освітніми програмами з них:
– 5 випускників мають дипломи з відзнакою;
– 2 випускники відмінники;
– 11 випускників проходили практику у провідних підприємствах України та світу;
– на факультеті економіки і менеджменту здобутки у спорті з настільного тенісу має студентка спеціальності «Облік і оподаткування» Кулик Наталія Володимирівна; з волейболу – студентка спеціальності «Маркетинг» Труш Діана Сергіївна, а також студент спеціальності «Менеджмент» Логвин Андрій Олександрович. За час навчання одружилося чотири студенти та народилося четверо діток.

Диплом з відзнакою освітнього ступеня «Магістр» зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та подяку ректора за відмінні успіхи у навчанні, активну наукову роботу та з нагоди закінчення університету вручили Голубенко Аліні Вікторівні, яка працює на посаді економіста зовнішньоекономічної діяльності у товаристві з обмеженою відповідальністю «СВІДА», Мацак Дар’ї Романівні, яка працює на посаді бухгалтера у товаристві з обмеженою відповідальністю «Агролайф-Центр» та Павленко Анжеліці Володимирівні, яка працює на посаді заступника головного бухгалтера у приватному підприємстві «Надь». Диплом з відзнакою освітнього ступеня «Магістр» зі спеціальності «Облік і оподаткування» вручили Кулик Наталії Володимирівні, яка працює на посаді бухгалтера відділу розрахунків, матеріального обліку та звітності у Сумському НАУ.

Привітала своїх підопічних декан факультету економіки і менеджменту Строченко Наталія Іванівна.

На молодих фахівців чекають нові дороги, на деяких з них — здобуття наступного наукового ступеню у стінах рідного університету. Сумський НАУ бажає випускникам у з гордістю носити звання магістра,використовувати та примножувати здобуті в університеті знання, натхнення, цікавого та яскравого життя, наполегливості у підкоренні нових вершин!