Відбувся семінар-дискусія  «Майстерня розвитку громад»

26 червня 2021 року на факультету економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету відбувся семінар-дискусія  «Майстерня розвитку громад», проведеного кафедрою економіки та підприємництва за участю викладачів кафедри, слухачів освітньої програми «Економіка місцевого розвитку», фахівців та експертів з місцевого економічного розвитку.

Участь у роботі семінару взяли: д.е.н., професор, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Медвідь Вікторія Юріївна, радник голови Сумської ОДА Савельєва Юлія Михайлівна, заступник начальника управління – начальник відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА Резніченко Ольга Борисівна, голова Шосткинської районної ради Сокол Вікторія Миколаївна, голова Ямпільської селищної ради Губар Ольга Костянтинівна, заступник голови Ямпільської селищної ради Кузьменко Сергій Васильович, начальник відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій Зноб-Новгородської ОТГ Сотніков Леонід Олександрович, староста виконавчого комітету Роменської міської ради Гриценко О.О., експерт-дорадник Гужвенко С.М., директор офісу промоцій Сумського НАУ Блюмська-Данько К.В., к.е.н., доцент Ковбаса О.М.,  к.е.н., доцент Пилипенко В.В., к.е.н., доцент Харченко Т.О., к.е.н., доцент Башлай С.В., представники громад Шосткинського, Роменського, Охтирського, Конотопського та Сумського районів.

На семінарі обговорювались питання сучасного стану та перспектив розвитку громад, а саме: «Перспективи впровадження проектного підходу в систему управління місцевим економічним розвитком», «Кооперація на базі сімейних ферм», «Перспективи входження Сумської області до Європейської хартії рівності прав жінок і чоловіків», «Молодіжна політика в умовах децентралізації», «Проблеми та перспективи розвитку великих громад», «Формування бренду організації».

Учасники семінару-дискусії заслухали доповіді, обговорили актуальні питання сучасного стану та перспектив розвитку громад.