Відбулося обговорення ОП «Економіка і організація місцевого розвитку» зі стейкхолдерами, ініційованого кафедрою економіки та підприємництва

27.02.2020 року на факультеті економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету відбулося обговорення ОП «Економіка і організація місцевого розвитку» зі стейкхолдерами, ініційованого кафедрою економіки та підприємництва.

Участь в обговоренні прийняли представники державних органів управління, об’єднаних територіальних громад, депутати міських та районних рад, голови громадських організацій (стейкхолдери) – всього 9 осіб, представники кафедри економіки та підприємництва у складі 10 осіб, декан факультету економіки і менеджменту к.е.н., професор Строченко Н.І., проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи СНАУ к.е.н., професор Жмайлов В.І, завідувач кафедри менеджменту д.е.н., професор Михайлов А.М.

Учасники заслухали інформацію Медвідь В.Ю., д.е.н., професора кафедри економіки та підприємництва, про основну сутність, переваги, структуру, завдання освітньої програми «Економіка і організація місцевого розвитку» та інформацію Жмайлова В.М, к.е.н., професора, проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи СНАУ, про можливості та переваги дуальної форми освіти, що надаються здобувачам вищої освіти Сумським національним аграрним університетом.

Представники державних органів управління, об’єднаних територіальних громад та інших органів управління, зокрема Придатко Л.В., Рябоконь І.І., Мараховський А.В, Калінінська Т.С., Павлушенко С.П. та інші, відмітили доцільність та своєчасність відкриття ОП «Економіка і організація місцевого розвитку», оскільки сьогодні існує велика потреба у фахівцях, які володіють компетенціями щодо аналізу потенціалу і формування напрямів розвитку сільських територій та написання грантових проектів для участі в програмах фінансування розвитку Громад.

Учасниками висловлені пропозиції щодо формування необхідних компетенцій у фахівців, що будуть готуватися за ОП «Економіка і організація місцевого розвитку».