Відбулася відкрита лекція з дисципліни “Організація і методика проведення навчальних занять”

16.04.2024 р. на факультеті економіки і менеджменту СНАУ відбулася відкрита конкурсна лекція доцента кафедри менеджменту імені професора Л.І. Михайлової Ірини СКЛЯР для іноземних здобувачів за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти.

Лекція проведена в межах обов’язкової дисципліни «Організація і методика проведення навчальних занять» (англійською мовою) і була присвячена освіті для сталого розвитку та імплементації Цілей сталого розвитку у вищій освіті.

Присутні на лекції викладачі факультету економіки і менеджменту та здобувачі дискутували щодо впровадження міжнародного досвіду та підходів до освіти для сталого розвитку у вітчизняному контексті.

Цікавим кейсом було обговорення результатів дослідження Ірини СКЛЯР академічних стандартів Великої Британії та України щодо представлення Цілей сталого розвитку.