Відбулася відкрита лекція на тему «Комерційні банки як основна ланка кредитної системи»

25.11.2022 р. відбулась відкрита лекція к.е.н. доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Конєвої Ірини Іванівни з навчальної дисципліни «Гроші і кредит» на тему «Комерційні банки як основна ланка кредитної системи» для здобувачів освіти 3 та 1 с.т. курсів ОС «Бакалавр» спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 075 «Маркетинг».

У межах відкритої лекції викладачем було розкрито теоретичні аспекти створення та організації діяльності комерційних банків в Україні. Зосереджено увагу на особливостях банківського кредитування в умовах воєнного стану.

У процесі проведення навчального заняття викладачем продемонстровано використання методів персоналізації освіти, що сприяло активізації опорних знань у студентів та підвищенню інтересу до практичного застосування отриманих теоретичних знань.