Відбулася зустріч з юристом, заступником директора Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

У межах заходів, які проводяться щорічно восени на факультеті економіки і менеджменту, присвячених Дню кафедри публічного управління та адміністрування, відбулись зустрічі, гостьові лекції, вебінари корисні та пізнавальні. Залучені учасники провели цікаві бесіди як для українських так і іноземних студентів.
Зустріч з юристом, заступником директора Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Шестерніною Н.П. на тему: «Державні електронні сервіси надання БПД. Доступ до системи БВПД», також інформаційні послуги надали головні юристи секторів Сумське та Путивльське бюро правової допомоги Солоха Анастасія та Піюк Ганна на тему: «Доступна та якісна правова допомога. Сервіси системи правничої допомоги»