Відбулася щорічна науково-практична конференція аспірантів та студентів факультету економіки і менеджменту СНАУ, 13-17 листопада 2023 р.
14 листопада на факультеті економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету відбулося чергове секційне засідання Щорічної науково-практичної конференції аспірантів та студентів до Міжнародного дня студента.
Студенти усіх спеціальностей представили свої здобутки в наукових напрацюваннях. Було висвітлено багато цікавих питань, що стосувалися усіх напрямків наукової діяльності, які є на факультеті.

Особливо були відзначені наступні студенти:

1 місце – Галун Єлизавета, студентка спеціальності Облік та оподаткування» (науковий керівник Назаренко О.В.), Макаренко Андрій, студент спеціальності «Маркетинг» (науковий керівник Лишенко М.О.) та Гончар Дмитро, студент спеціальності «Інформаційні системи та технології» (науковий керівник Пасько Н.Б.).

2 місце – Петухова Марія, студентка спеціальності «Маркетинг» (науковий керівник Муштай В.А.), Крамський Артем та Бусенко Іван, студенти спеціальності «Інформаційні системи та технології» (науковий керівник Долгіх Я.В.)

3 місце зайняли – Руденок Олександр, студент спеціальності «Інформаційні системи та технології» (науковий керівник В’юненко О.Б.), Рахматоль Олег, студент спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (науковий керівник Ковальова О.М.).

Окремою подякою декана хочемо відзначити студентку ВСП «Охтирський фаховий коледж СНАУ» Горнєву Вікторію за активну позицію в науковій сфері.

Хотілось би подякувати всім учасникам конференції, а особливо студентам, які прийняли безпосередню участь та їх науковим керівникам. Всі учасники обов’язково будуть відмічені сертифікатами учасників та переможців.