Відбулася гостьова лекція д.е.н., професора Василішина С.І. для здобувачів вищої освіти ОС “Магістр” за спеціальністю “Облік і оподаткування”

12 січня 2023 року відбулась гостьова лекція д.е.н., професора кафедри обліку, аудиту та оподаткування Державного біотехнологічного університету Василішина Станіслава Ігоровича у рамках дисципліни “Бухгалтерський облік в управлінні підприємством” для здобувачів вищої освіти ОС “Магістр” за спеціальністю “Облік і оподаткування”.
Лекція на тему “Бухгалтерський облік в управлінні ризиками підприємства” була актуальною та цікавою. Ризики стали невід`ємною складовою постпандемічного світу та України в умовах воєнного стану. І саме від належного інформаційного забезпечення залежать управлінські рішення стейкхолдерів щодо нівелювання їх впливу та достовірного розкриття у звітності.

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати!

Дякуємо колезі за співпрацю!!💙💛