Відбулась презентація сучасної матеріально-технічної бази факультету економіки і менеджменту

У підготовці сучасних фахівців аграрного бізнесу вкрай важливо надати не тільки базову фахову підготовку, а й забезпечити високоякісне практично-орієнтоване навчання, спрямоване на розвиток професійних компетенцій.

Тож 5 жовтня 2023 року у відповідності до стратегії розвитку факультету економіки і менеджменту відбулась презентація сучасної матеріально-технічної бази факультету. Зокрема навчальні аудиторії маркетингових досліджень та цифрового маркетингу, PR, бізнес-хаб та навчальна лабораторія інформаційних технологій та дистанційного навчання.

Проведення занять у даних аудиторіях дозволить викладачам факультету економіки і менеджменту на високому рівні забезпечити практичну складову підготовки майбутніх фахівців.