Україна разом із європейською спільнотою відзначає День пам’яті та примирення

8 травня згідно із Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» Україна разом із європейською спільнотою відзначає День пам’яті та примирення.
У День пам’яті та примирення ми вшановуємо пам’ять про всіх загиблих у Другій світовій війні. Вагому роль в отриманні Перемоги у тій війні відіграли саме українці. А сьогодні україніці виборюють свободу та незалежність у боротьбі із сусідом-агресором. Вшануванням пам’яті загиблих героїв привертаємо увагу всього світу до сучасної війни і сподіваємося на найшвидшу Перемогу.
На факультеті економіки і менеджменту СНАУ були проведені кураторські години до Дня пам’яті та примирення. 08.05.23 було проведено тематичну кураторську годину «День пам’яті та примирення» для здобувачів групи 2101 ОіО куратором Назаренко О.В. Куратором групи МН 2201 Хромушиною Л.А. у цей день було проведено виховну годину, під час якої здобувачі ознайомилися з тематичною фотовиставкою «Ціна війни. Внесок та втрати України», підготовленою Українським інститутом національної пам’яті.
Вшанування пам’яті героїв серед студентської молоді дає надію на світле майбутнє нашої країни.
Україна переможе!