Відбулася гостьова лекція доктора економічних наук, професора Західноукраїнського національного університету Григорія МОНАСТИРСЬКОГО

Для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент», у рамках вивчення курсу «Теорія організації» (викладач – доцент Цебро Я.І.), відбулася гостьова лекція доктора економічних наук, професора Західноукраїнського національного університету, автора підручника «Теорія організації» Григорія МОНАСТИРСЬКОГО. До зустрічі доєдналися і здобувачі освіти Охтирського коледжу.
Високий професіоналізм, педагогічна майстерність та компетентність професора Г. Монастирського дозволила доступно розкрити питання організаційного процесу, отримати відповіді, а також зробити змістовні висновки.
Після презентації відбулося обговорення тематики, викладачами кафедри та здобувачами освіти було поставлено низку питань, надано поради щодо подальших розвідок у темі.
Щиро дякуємо професору Г. Монастирському за проведену лекцію, фахову дискусію та подальшу співпрацю!