Вебінар «Міжнародна академічна мобільність як форма комунікації в освітньому середовищі: досвід студентів-менеджерів»

У рамках Тижня факультету економіки і менеджменту здобувачі вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» Марина Богуш та Аліна Фесенко, які пройшли стажування в університетах Туреччини та Чехії, поділилися власним досвідом підготовки заявки, участі у співбесіді, навчання за кордоном. Академічна мобільність забезпечує здобувачам вищої освіти можливість розвитку міжкультурної компетентності та взаєморозуміння, що є дуже важливими навичками в сучасному світі.