Відбулась гостьова лекція на тему “Торговельна політика ЄС з Україною до та під час війни”

02.05.2023 року кафедрою економіки та підприємництва ім. проф. І.М. Брюховецького було проведено гостьову лекцію. Запрошений лектор – д.е.н., доцент кафедри економіки та бізнес-адміністрування Сумського державного університету Кубатко Олександр Васильович, тема: “Торговельна політика ЄС з Україною до та під час війни”.
Гостьову лекцію проведено з використання платформи Google Meet. Навчальний матеріал доповнювався цікавою, змістовною мультимедійною презентацією, яка побудована за принципом образно-графічного запам’ятовування, що сприяє формуванню необхідних фахових компетентностей для майбутньої професійної діяльності за обраною спеціальністю здобувачів вищої освіти.
Під час лекції здобувачі вищої освіти отримали надзвичайно цікаву, вичерпну та корисну інформацію з питань торгівельної політики ЄС з Україною під час війни.
По закінченню лекції, науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти відзначили прогресивний, інноваційний формат проведення гостьової лекції, її високий теоретико-практичний, методичний рівень, який відповідає сучасним вимогам вищої школи.
Ця форма навчання забезпечить нашим здобувачам вищої освіти можливість безпосереднього спілкування з фахівцями та отримання нових знань за допомогою інформаційних ресурсів в умовах дистанційного навчання, який і надалі ми плануємо використовувати у навчальному процесі.

8 травня згідно із Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» Україна разом із європейською спільнотою відзначає День пам’яті та примирення.
У День пам’яті та примирення ми вшановуємо пам’ять про всіх загиблих у Другій світовій війні. Вагому роль в отриманні Перемоги у тій війні відіграли саме українці. А сьогодні україніці виборюють свободу та незалежність у боротьбі із сусідом-агресором. Вшануванням пам’яті загиблих героїв привертаємо увагу всього світу до сучасної війни і сподіваємося на найшвидшу Перемогу.
На факультеті економіки і менеджменту СНАУ були проведені кураторські години до Дня пам’яті та примирення. 08.05.23 було проведено тематичну кураторську годину «День пам’яті та примирення» для здобувачів групи 2101 ОіО куратором Назаренко О.В. Куратором групи МН 2201 Хромушиною Л.А. у цей день було проведено виховну годину, під час якої здобувачі ознайомилися з тематичною фотовиставкою «Ціна війни. Внесок та втрати України», підготовленою Українським інститутом національної пам’яті.
Вшанування пам’яті героїв серед студентської молоді дає надію на світле майбутнє нашої країни.
Україна переможе!