У СНАУ обрали кращих студентів 2022 навчального року

Щорічно на базі Сумського національного аграрного університету проводиться конкурс “Кращий студент”, що покликаний виявити талановиту та розвинену молодь, стимулювати суспільну активність. У рамках змагання виокремлюють 14 номінацій. У конкурсі зазвичай бере участь багато обдарованих студентів, а перед журі стоїть непросте питання: хто ж з них є найкращим.

За результатами підбитття підсумків  визначили найкращих студентів факультету економіки і менеджменту Сумського НАУ в 2022 навчальному році.

● Кращий студент-підприємець – Ярослав НАГОРНИЙ (факультет економіки і менеджменту)
● Кращий студент-програміст – Дмитро ОЛЕФІРЕНКО  (факультет економіки і менеджменту)
● Кращий студент-аналітик – Олександр КОРИТНИК (факультет економіки і менеджменту)

Багато номінантів отримують звання кращих уже не вперше, що свідчить про їх постійний саморозвиток і жагу до руху вперед.

Велику вдячність висловлюємо магазину комп’ютерної техніки “CompService” за надані заохочувальні призи у вигляді сертифікатів.

Колектив Сумського НАУ вітає студентів з отриманими почесними званнями. Будьте наполегливими в роботі, здобувайте нові знання та перемагайте!

Щиро віримо, що така талановита та активна молодь здатна відбудувати та реформувати нашу сильну, мирну й незалежну Україну!