У межах реалізації проекту UNICOM відбувся воркшоп «Experience Sharing – Third mission of universities & University-Community cooperation»

2-10 жовтня 2023 року в Чеському Університеті природничих наук (Czech University of Life Sciences Prague) в межах реалізації проекту UNICOM відбувся воркшоп «Experience Sharing – Third mission of universities & University- Community cooperation».

Команду Сумського НАУ на даному заході представили гарант ОП «Маркетинг» професор Маргарита Лишенко та професор кафедри маркетингу та логістики Вікторія Макарова.

Організаторами заходу було проведено серію інформативних семінарів, на яких спікери поділились досвідом чеського університету в організації співпраці з соціальними партнерами, бізнесом та органами місцевого самоврядування.