Тренінгова програма від Національного об’єднання студентських експертів (UAS QA Pool) в Полтаві на базі Полтавського державного медичного університету.

23-25 травня студент факультету Економіки і менеджменту, Трипольський Денис разом з іншими студентами-представниками Сумського національного аграрного університету взяв участь у тренінгу із забезпечення якості вищої освіти.

В межах програми представники Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти у співпраці з членами Громадської організації “Українська асоціація студентів” ознайомили здобувачів вищої освіти з процесами забезпечення якості вищої освіти та долученням до них студентів. В результаті чого учасники на симуляційних іграх закріпили здобуті знання.