Святкування міжнародного дня студентського спорту в СНАУ

16 вересня у Сумському національному аграрному університеті відбулися урочисті заходи,  присвячені Міжнародному дню студентського спорту. Ранок розпочався із зарядки, потім було проведено олімпійський урок, після чого на стадіоні Сумського НАУ за спортивні досягнення кращі  викладачі, співробітники університету та студенти-спортсмени були нагороджені грамотами, подяками ректора та цінними подарунками від голови профспілкового комітету первинної профспілкової організації викладачів і співробітників СНАУ, Катерини Глуходід та Відділення Національного олімпійського комітету України у Сумській області, Олени Петрової. Завершальним дійством в цей день стали показові змагання між командами з шахів, волейболу, мініфутболу та перетягування канату.

Теплі, щирі слова привітання звучали від проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Сумського національного аграрного університету Валерія Жмайлова, заслуженого майстра спорту України з біатлону, срібної призерки Зимових Олімпійських ігор у Ногано, голови громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України у Сумській області» Олени Петрової.

Хороші пісні подарували неперевершені голоси університету, Інна Черненко (студентка факультету ветеринарної медицини) та Руслан Овчаренко (студент будівельного факультету), керівник: Аліна Біловол. Зразковий ансамбль сучасного танцю «ШАРМ», керівник: Єлизавета Татарченко радо вітали спортсменів своїм запальним танцем.

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті. Чимало наших студентів домоглися високих результатів і на світових та всеукраїнських аренах. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту в СНАУ, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів. Бажаємо нашим спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Ми пишаємося Вашими досягненнями. Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!