Створення студентського скверу у СНАУ

У Міжнародний день студента в Сумському НАУ розпочали створення ще однієї чудової локації для відпочинку, сповнення натхненням, прогулянок та міркування про великі, складні або ж приємні речі. Перші дерева висадили у майбутньому студентському сквері, що розташувався поблизу гуртожитків. Ініціатива створення такого простору належить студентам СНАУ. За сприяння ректора університету Володимира Ладики тут з’явилися перші, тендітні саджанці майбутніх дерев –  кленів гостролистих, горіхів ведмежих, туй західних золотолистих, катальп.

Студентський актив факультету економіки і менеджменту разом із деканом Строченко Наталією Іванівною та заступником декана з виховної роботи Стоволос Надією Борисівною долучилося до посадки дерев для майбутнього студентського саду.

Переконані, що під пильним доглядом викладачів та студентів СНАУ ці саджанці перетворяться у величні дерева, які створять додатковий затишок для всіх, хто опиниться тут.  А День студента 2020 року буде згадуватися ще не один десяток літ.