Студентські наукові роботи СНАУ знову серед найкращих

Студенти Сумського НАУ знову відмітилися на конкурсі наукових робіт у Дніпрі.

Нещодавно було підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом», що проходив у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара. Серед 60 робіт із університетів України до завершального етапу було допущено 18 студентських наукових робіт.

В результаті одразу дві наукові роботи представників СНАУ отримали відзнаки у вигляді дипломів:

1. За наукове дослідження на тему «Актуальні питання комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності в галузі коноплярства в умовах інтеграції «Україна-ЄС» (на прикладі Інституту луб’яних культур НААН України)» Дипломом ІІІ ступеня було відзначено студентку СНАУ Карину Дейниченко та студента Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ Бесараба Данила. Наукове керівництво здійснювали професорка Михайлова Л. І. та старший викладач ГАТІ Коренівська Л. В.
  2. За роботу «Актуальні питання співробітництва у сфері олійно-жирової промисловості України та ЄС (на прикладі Польщі)» Дипломом ІІІ ступеня нагороджено студента СНАУ Дмитра Пізняка та студентку Львівського НАУ Діану Герасемчук. Наукове керівництво – професор Михайлов А.М. та доцент Когут М.В.

Вітаємо молодих науковців з достойним результатом та бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!