Студенти СНАУ продовжують виборювати призові місця на конкурсах наукових робіт

Гідна  перемога  студентів Сумського національного аграрного університету в  другому етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»що проходив у Навчально-науковому інституті економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка»!

Диплом Ш ступеню отримали магістри факультету економіки та менеджменту Скакун Катерина  та Пізняк Дмитрообійшовши багато  провідних ВНЗ України.

Тема наукової роботи  «Оцінка та розвиток експортних можливостей державного підприємства (на прикладі ДП «ДГ АФ «Надія» Роменського району Сумської області) отримала схвальні відгуки членів журі, адже вирізнялась новизною підходу до вивчення проблеми.  Це дійсно велика перемога для магістрів, викладачів кафедри  менеджменту, а також підтвердження високого рівня  підготовки фахівців в Сумському НАУ.

Щиро вітаємо наших переможців Скакун Катерину та Пізняка Дмитра, а також їх наукового керівника Стоянець Наталію Валеріївну із заслуженим визнанням та бажає подальших успіхів!

Є всі підстави  пишатися і нашою студенткою  3 курсу спеціальності «Менеджмент» Дзярик Анною,  наукова робота «Мотиваційний потенціал менеджерської діяльності» якої, була відзначена грамотою  . Це також  велике досягнення та результат плідного навчання, самостійної роботи та багаточисельних консультацій з викладачами кафедри менеджменту та її науковим керівником Харченко Тетяною Миколаївною.