Стипендіальна програма в університеті Вайєнштефан “Віртуальний семестр”, що фінансується академічним фондом DAAD

Програма передбачає стипендії для студентів різних курсів в рамках проекту «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності під час кризи».
Студенти СНАУ, в тому числі і слухачі магістратури, можуть бути зараховані як студенти за академічним обміном до Університету Вайєнштефан (Німеччина) для дистанційного навчання на період вересень-грудень 2022 року. В рамках проекту студенти мають обрати та опанувати декілька дисциплін обсягом 10-30 ECTS, які викладатимуться англійською та (окремі) українською мовами .
Успішним студентам передбачена стипендія у розмірі 800 €.
Ця програма фінансується академічним фондом DAAD.