START-UP батл як інноваційний метод навчання майбутніх підприємців

Економічна успішність будь-якої країни значною мірою визначається кількістю людей, які зайняті власною справою. Заняття власною справою не лише приносить задоволення, а й наповнює бюджет, створює робочі місця. Саме тому важливо навчати студентів економічних спеціальностей створювати та захищати власні бізнес-проєкти.

З метою максимально наблизити навчальні у мови до реальних на факультеті економіки і менеджменту СНАУ 5 грудня 2019 року відбувся Start-up батл. Під час цього заходу студенти презентували власні проєкти по створенню нового чи удосконаленню вже існуючих бізнесів. Вони не лише розповідали про ідеї, а й захищали бізнес-плани, говорили про фінансові розрахунки та окупність власних проєктів.

Кожен виступ оцінювало професійне журі, яке не лише ставило оцінки, а й коментувало, давало поради та ставили запитання авторам бізнес-ідей. У ході захисту власних проєктів студенти змогли відчути, як це захищати свій бізнес перед потенційними інвесторами.

До складу журі увійшли :

Сподіваємось, що представлені проєкти будуть успішно реалізовані та працюватимуть на благо країни та зроблять життя їхніх авторів, сповнені добробуту та щастя.