Спротив українців триває. Віримо в ЗСУ!

У цьому році двадцяті числа лютого співпадають з 10-ми роковинами подій на Майдані, Дня пам’яті Героїв Небесної сотні, а також 2-роковинами початку збройної агресії росії проти України.

Почалося все з Криму. Диверсійні групи російської федерації почали спроби захопити кримський півострів.

26 лютого 2014 року на заклик Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної ради Автономної Республіки Крим вийшли тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей чинити спротив російській окупації та заявили всьому світу про цілісність України. Наступного дня, о 5-й ранку до урядових будівель АРК увійшли регулярні військові формування РФ.

Сьогодні спротив українців триває. Наші захисники та весь український народ мужньо виборюють Перемогу.

На честь цих подій на факультеті економіки і менеджменту СНАУ проведено загальнофакультетську кураторську годину, присвячену Дню спротиву окупації Автономної Республіки Крим та незламності українців у боротьбі за незалежність.

Боротьба триває! Віримо в ЗСУ!