Систематична співпраця університету та бізнесу – запорука підготовки фахівців

Систематична співпраця університету та бізнесу є запорукою підготовки затребуваних фахівців на ринку праці.

Розуміючи це, колектив кафедри маркетингу та логістики активно працює в даному напрямку.

Так, 2 лютого до нас завітали стейкхолдери з ФГ “Батьківщина” в особі директора Калініченка Віталія та інспектора з кадрів Ніколаєнко Людмили.

Метою зустрічі було не тільки обговорення перспектив подальшої співпраці з кафедрою маркетингу та логістики, але й зустріч зі здобувачами спеціальності 075 Маркетинг.

Такі зустрічі є корисними як для роботодавців, так і для наших майбутніх випускників маркетологів. Адже це найліпший спосіб живого спілкування та інформування здобувачів про можливості працевлаштування та карʼєрного зростання.

Тому взаємодія з роботодавцями, дослідження тенденцій ринку праці, коригування спільних зусиль з підготовки здобувачів – є пріоритетними складовими роботи кафедри.