Школярі міста Сум та Сумської області фізико-математичного спрямування відвідали Сумський НАУ

Школярі міста Сум та Сумської області  фізико-математичного спрямування 27 жовтня відвідали Сумський національний аграрний університет. Факультет економіки і менеджменту буд одним із трьох факультетів, що радо зустрів учнів. Заступники декана Лукаш С.М., Бричко А.М. та завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Геєнко М.М. розповіли про спеціальності, які можна обрати, про перспективи навчання, проходження практики, майбутнього працевлаштування. Також із школярами була проведена цікава вікторина, в ході якої діти мали змогу дізнатися про монетний склад різних валют, свята, пов’язані з фінансами та працівниками фінансової сфери. За правильні відповіді учні отримували шоколадні монети. Зустріч була цікавою та плідною і пройшла в невимушеній атмосфері.