Щорічна науково-практична конференція аспірантів та студентів факультету економіки і менеджменту СНАУ 18-19 листопада 2021 року

18 листопада 2021 року на факультеті економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету відбулося чергове секційне засідання Щорічної науково-практичної конференції аспірантів та студентів до Міжнародного дня студента.

Студенти усіх спеціальностей представили свої здобутки в наукових напрацюваннях. Було висвітлено багато цікавих питань: від сучасного стану економіки України, особливостей національної та міжнародної практики складання та подання бухгалтерського балансу, формування маркетингових стратегій, особливостей розвитку власної справи до існуючих трендів в ІТ щодо безпілотних автомобілів.

Особливо були відзначені наступні студенти:

1 місце – Карпець Олександра, студентка спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (науковий керівник Пилипенко Н.М.).

2 місце – Горшкова Юлія, студенткас пеціальності«Облік і оподаткування» (керівник Назаренко О.В.).

3 місце – Руденко Анастасія, студентка спеціальності«Маркетинг» (керівник Устік Т.В.) та Олефіренко Дмитро, студент спеціальності «Інформаційні системи та технології» (керівник Агаджанова С.В.).

Також хочеться відмітити студентів Роменського та Путивльського фахових коледжів СНАУ: Токар В., Шаповалову А., Войтенко Д., Кліменко М. за активну участь в роботі конференції, а їх керівників за співпрацю.

Хотілось би подякувати всім учасникам конференції, а особливо студентам, які прийняли безпосередню участь та їх науковим керівникам.

19 листопада 2021 року продовжили засідання секції для англомовних студентів, аспірантів та викладачів факультету. Молоді науковці представили свої здобутки в наукових напрацюваннях різних тематик. На засіданні секції заслухали напрацювання аспірантів із Китайської Народної Республіки, що навчаються на 4-му завершальному році в аспірантурі Сумського НАУ та готуються до захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії.  Також активну учать у засіданні прийняли студенти із Африки. Організаційний комітет щиро дякує студентам, аспірантам, викладачам за активну участь у роботі щорічної науково-практичної конференції.