Щорічна науково-практична конференція викладачів, аспірантів та студентів факультету Економіки і менеджменту

05 листопада 2019 року в рамках святкування тижня факультету Економіки і менеджменту відбулося чергове секційне засідання Щорічної науково-практичної конференції викладачів, аспірантів та студентів Сумського національного аграрного університету. Студенти усіх спеціальностей представили свої здобутки в наукових напрацюваннях. Дискусійними стали теми студентів Биховець О.В. та Пізняка Д.Ю. «Інтернет як інструмент для розвитку аграрного ринку праці», Горленко Ю.М. «Актуальні напрямки співпраці АТ “Приватбанк” з фізичними особами», Полозун Л.С. «Гендерні аспекти зайнятості населення України в умовах глобалізації». Організаційний комітет вдячний студентам та викладачам за активну участь у роботі конференції.