Щорічна науково-практична конференція викладачів, аспірантів та студентів факультету економіки і менеджменту СНАУ
18 листопада 2020 року в рамках святкування Дня студента на факультеті економіки і менеджменту відбулося чергове секційне засідання щорічної науково-практичної конференції викладачів, аспірантів та студентів Сумського національного аграрного університету. Студенти усіх спеціальностей представили свої здобутки в наукових напрацюваннях. Дискусійними стали теми студентів Химинця Ярослава та Полякова Олександра “Ведення бізнесу в умовах СOVID -19”, Буднік Дарії “Формування іміджу організації”.  За висновками комісії, найкращими доповідями були визнано:
1 місце – Козловський Максим з доповіддю “Етапи прийняття рішення індивідуальним споживачем”;
2 місце – Чухно Юрій з доповіддю “Підхід до автоматизації обліку паливно-мастильних матеріалів на підприємстві”;
3 місце розділили Сєрік Тетяна із доповіддю “Стратегія сталого розвитку продуктивних сил України ” та Семоненко Альона із доповіддю ” Формування та напрямки використання цільового фонду боротьби із СOVID -19″.
Організаційний комітет вдячний студентам та викладачам за активну участь у роботі конференції.  Усі учасники нагороджені сертифікатами.