21 квітня на факультеті Економіки і менеджменту відбулося чергове секційне засідання Щорічної науково-практичної конференції викладачів, аспірантів та студентів Сумського національного аграрного університету. Студенти усіх спеціальностей представили свої здобутки в наукових напрацюваннях. Особливо були відзначені наступні студенти:

23 квітня продовжили засідання секції для англомовних студентів, аспірантів та викладачів факультету. Молоді науковці представили свої здобутки в наукових напрацюваннях різних тематик, активну учать прийняли у засіданні студенти із Китайської Народної Республіки, Африки. Організаційний комітет щиро дякує студентам, аспірантам, викладачам за активну участь у роботі конференції.