Профорієнтаційні заходи на факультеті

15 березня викладачі кафедри економіки та підприємництва імені І.М.Брюховецького – Пилипенко Вчеслав Валентинович, Пилипенко Надія Миколаївна, а також заступник відповідального секретаря приймальної комісії Селезень Олена Миколаївна – провели профорієнтаційний захід у Шосткинському навчально-виховному комплексі: спеціалізованій школі І-ІІ ступенів-ліцеї Шосткинської міської ради Сумської області.

Презентація спеціальностей факультету економіки і менеджменту виявилася центральною частиною заходу, з особливою увагою до спеціальностей 051 Економіка та 076 Підприємництво і торгівля. Освітній захід мав на меті ознайомити випускників із перспективами та можливостями, які відкривають ці спеціальності.

Олена Селезень, у своєму виступі, зосередила увагу на ключових аспектах вступної кампанії 2024 року, надаючи важливу інформацію для потенційних абітурієнтів. Її доповідь включала деталі щодо процесу подання документів, важливі дати та критерії відбору, спрямовані на допомогу майбутнім студентам у підготовці до вступу.

Захід відбувся за активної підтримки та допомоги адміністрації ліцею. Викладачі кафедри висловлюють щиру подяку за це співробітництво.