Продовжує свою роботу Клуб страхового бізнесу

Продовжує свою роботу Клуб страхового бізнесу при кафедрі фінансів, банківської справи та страхування! 👏👏👏
У рамках тижня факультету економіки і менеджменту директором Сумського представництва страхової компанії «VUSO» Наталією Сідельник проведено лекцію-дискусію на тему «Особливості організації страхової діяльності в умовах військових дій». Сучасні страхові продукти, тенденції та перспективи розвитку, особливості прикордонного регіону в організації страхової діяльності… і це не всі питання, по яким вдалося подискутувати.
Наприкінці лекції Іриною Самошкіною проведена інтерактивна гра на тему «Історія страхового бізнесу». Вітаємо наших переможців: Миколу Адамкевича 🥉, Анастасію Волкову 🥈 та Яну Педич за 1 місце 🥇🥇🥇
Дякуємо всім студентам Сумського фахового коледжу СНАУ Olena Skopova, Роменського фахового коледжу СНАУ, Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ, Сумського будівельного коледжу Ирина Конева за активну участь!
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!