Показова лекція для студентів, аспірантів та викладачів Хенанського інституту науки та технологій (КНР)

Професор кафедри маркетингу та логістики, гарант освітньо-наукової програми 075 Маркетинг Юрій Данько провів показову лекцію для студентів, аспірантів та викладачів Хенанського інституту науки та технологій (КНР).
Міжнародна діяльність є одним із важливих напрямів розвитку кафедри маркетингу і логістики. Зокрема, частина матеріалу, що викладений в лекції, отримано за результатами реалізації грантового проєкту #Erasmus+ “Продукування та поширення ідей циркулярної економіки відповідно до Плану дій ЄС”№ 620966-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT, керівником якого є докторант нашої кафедри Тетяна Шевченко.