Підготовка до Global Money Week 2024 у самому розпалі

Дякуємо Анна Яровенко запрошеному професору кафедри системної інженерії та комп’ютерних наук Мадридського університету Карлоса ІІІ, доценту кафедри економічної кібернетики Сумського державного університету та колегам і студентам з дев’яти закладів вищої освіти України, що долучились до вебінару «Методи виявлення соціальної інженерії та боротьби з кібершахрайством у фінансовій сфері в ЄС та Україні».

Якщо Ви ще не знаєте, що таке Phishing, Spear phishing, Whaling, Smishing, Baiting, Piggybacking, Tailgating, Pretexting, Honeytraps, Watering hole attacks… і як з цим боротися – за посиланням у коментарях можете переглянути відео.

Принагідно запрошуємо приєднатись до заходів, які будуть проводитись факультетом економіки і менеджменту Сумського НАУ під час Global Money Week 2024 та у майбутньому стати студентом нашого факультету!!!