Перше місце в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

Вітаємо студентів факультету економіки та менеджменту Кожемякіну Діану, Бєляєву Владиславу та їх наукового керівника – к.е.н., доцента кафедри економіки та підприємництва Пилипенко Надію Миколаївну з перемогою в Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Економіка і управління».

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2020» щорічно проводиться на базі Одеської національної академії харчових технологій за підтримки Міністерства освіти і науки України під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association у співробітництві з науковим журналом Central European Researchers Journal.

В цьому році на перший етап конкурсу подали 202 роботи, у тому числі з 29 закордонних університетів. До журі входили науковці з 19 країн. У конкурсі взяли участь молоді науковці з усього світу – роботи надійшли з закордонних університетів таких країн як Франція, Греція, Китай, Македонія, Литва, Польща, Словаччина, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Білорусь і Молдова.

Конкурсна робота наших студентів «Modeling of sustainability of competitive position of agrarian sector of the region». отримала рейтинговий бал – 93,5. За підсумками конкурсу Кожемякіна Діана та Бєляєва Владислава нагороджені дипломом І ступеня.