Перемоги у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Представники СНАУ прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування» 🇺🇦
☘️ДИПЛОМОМ ІІ СТУПЕНЯ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування» нагороджена Єлизавета ГАЛУН здобувачка ОПП «Облік і оподаткування» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти факультету економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету (науковий керівник д.е.н., професор Олександр НАЗАРЕНКО).
☘️Дарію БІНДЮГ здобувачку ОПП «Облік і оподаткування» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти факультету економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету нагороджено грамотою та відзначено у номінації: «За оригінальність наукової ідеї» (науковий керівник к.е.н., доцент Ярміла ТКАЛЬ).
☘️В командному заліку Сумський національний аграрний університет нагороджено ДИПЛОМОМ ІІІ ступеня

На підставі Листа Державної наукової установи “Інституту модернізації змісту освіти” від 30.01.2023 р. №21/08-118 про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022-2023 навчальному році, Національним університетом “Чернігівська політехніка” проведений Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності “Облік і оподаткування”.

Конкурс проходив на базі кафедри економіки, обліку і оподаткування шляхом рецензування та оприлюднення рейтингового списку наукових конкурсних робіт (без проведення підсумкової конференції). За результатами рецензування наукових конкурсних робіт рішенням Галузевої конкурсної комісії сформований рейтинговий список.